Ürettiğimiz CNC Makineleri ağırlıklı olarak Mobilya, Kapı Pencere, Dekorasyon, Reklam, Dış Cephe sektörlerinde kullanılmaktadır.

KRC CNC ürettiği cnc makinalar ile müşterilerine sunduğu yüksek kalite , satış sonrası hizmetler ve sağladığı müşteri memnuniyeti, sektörde hızlı bir grafik yakalamasına sebeb olmuştur. Kısa sürede sektördeki seçkin markalar arasında yerini almıştır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
Ahşap, mobilya oldu.
KRC CNC ile yeniden hayat buldu...

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Başarı Hikayeleri

KRC CNC, ürünlerimiz için
online kataloğumuza buradan ulaşın

ONLINE ÇEVİR OKU VERSİYONU PDF DOWNLOAD VERSİYONU

BİZE ULAŞIN

Yazıbaşı Mahallesi Karabağ Sokak no:13 Torbalı İzmir / Türkiye
T. +90 232 436 40 10

ÜRÜNLERİMİZ

KRC CNC HAKKINDA

Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar yaptığı üretimlerde kaliteyi ve hizmeti daima en üst noktada tutmayı görev edinmiştir. Bu kalite anlayışı firmamızı hızla ve emin adımlarla büyütmekte ve daha da ileri götürmektedir. Son yıllarda yaptığı üretimler ile sektörde seçkin markalar arasında yer almıştır.