VİZYON-MİSYON

Endüstriyel CNC Makineleri,
Mükemmel Hizmet..

Firmamız 1990 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda AG-OG elektrik taahhüt ve proje konularında faaliyet göstermekteydi. 2000’li yıllara gelindiğinde otomasyon üzerine eğilerek mevcut faaliyet konusunu otomasyon olarak değiştirmiştir. 2012 yılına kadar otomasyon ve özel makine üretimi yapan firmamız 2012 den sonra CNC makinalar üzerine seri üretime geçmiş bulunmaktadır.

KRC CNC markası altında bu üretimi devam ettirmektedir. Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar yaptığı üretimlerde kaliteyi ve hizmeti daima en üst noktada tutmayı görev edinmiştir. Bu kalite anlayışı firmamızı hızla ve emin adımlarla büyütmekte ve daha da ileri götürmektedir. Son yıllarda yaptığı üretimler ile sektörde seçkin markalar arasında yer almıştır.test

e-posta listemize üye olun sizi yeni ürünlerimiz hakkında bilgilendirelim...
* Mail adresinizi girerek, bizden mail almayı kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

KRC CNC'yi sosyal medya'da izleyin, bizimle ilgili gelişmeleri takip edin...

BİZE ULAŞIN

Yazıbaşı Mahallesi Karabağ Sokak no:13 Torbalı İzmir / Türkiye
T. +90 232 436 40 10

KRC CNC HAKKINDA

Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar yaptığı üretimlerde kaliteyi ve hizmeti daima en üst noktada tutmayı görev edinmiştir. Bu kalite anlayışı firmamızı hızla ve emin adımlarla büyütmekte ve daha da ileri götürmektedir. Son yıllarda yaptığı üretimler ile sektörde seçkin markalar arasında yer almıştır.